Od pondělí 25. 5. 2020 začínáme postupně zase cvičit. Od tohoto data začínají cvičit oddíly žen, starších žákyň a dorostenek, starších žen a všechny sportovní oddíly.

Od 1. 6. 2020 začínají cvičit oddíly žáků a mladších žákyň.

Oddíly rodičů s dětmi a předškolních dětí začnou cvičit až od září.

Žádáme o dodržování zvýšených hygienických opatření. Na cvičení si noste vlastní podložky. Vstup do budovy bude umožněn pouze cvičencům, doprovod nebude mít přístup ani do šaten.

Mladší žákyně budou v případě příznivého počasí cvičit venku, na hodinu cvičení by měly mít jak sportovní obuv do tělocvičny, tak sportovní obuv na ven.

Nohejbal

Oddíl nohejbalu založila v naší jednotě parta amatérských nadšenců a kamarádů s jádrem spolužáků z jinonické základní školy v r.2001. Nefungujeme jako ryze závodní oddíl s výchovou mladých žáků. Nehrajeme žádnou soutěž. Jedná se spíše o rekreační provozování této sportovní disciplíny. Každoročně se účastníme několika turnajů na různých místech republiky s proměnlivými výsledky. „Zas tak špatní ale nejsme - o čemž svědčí naše sbírka získaných pohárů.“ Náš věkový průměr se pohybuje lehce nad 40 let. Počet členů oddílů evidujeme mezi šesti až osmi členy. Trénujeme (hrajeme) jednou týdně v neděli dvě hodiny. Přesný rozpis kontrolujte na rozvrhu hodin. V zimě hrajeme v naší sokolovně, v létě na pěkném antukovém hřišti u sokolovny. Vítáme samozřejmě i nové zájemce a nebráníme se větší „profesionalizaci“ oddílu s možnou účastí v soutěži.

Vedoucí oddílu - František Čuba (tel. 603414052)