Od pondělí 24. 5. 2021 bude v sokolovně obnoven provoz podle běžného rozvrhu.

Podmínkou účasti na cvičení je potvrzení o negativním testu na COVID-19 (stačí čestné prohlášení nebo potvrzení ze školy či zaměstnání, antigenní test nesmí být starší 72 hodin, PCR 7 dní), potvrzení o očkování, kdy od 1. dávky uplynulo minimálně 21 dní nebo potvrzení lékaře o prodělaném onemocnění COVID-19 v posledních 90 dnech. Bez tohoto dokladu nebude cvičícím umožněna účast na hodině.

Děti do 6 let toto potvrzení mít nemusí, pokud se jedná o cvičení rodičů s dětmi, tak rodiče ano.

Přítomnost necvičícího doprovodu v tělocvičně není možná.

V souladu s vládním nařízením není možné využívat sprchy a šatny.

Počítejte s tím, že doklad o negativním testu musíte na hodině odevzdat, nelze jej tedy použít opakovaně.

Nohejbal

Oddíl nohejbalu založila v naší jednotě parta amatérských nadšenců a kamarádů s jádrem spolužáků z jinonické základní školy v r.2001. Nefungujeme jako ryze závodní oddíl s výchovou mladých žáků. Nehrajeme žádnou soutěž. Jedná se spíše o rekreační provozování této sportovní disciplíny. Každoročně se účastníme několika turnajů na různých místech republiky s proměnlivými výsledky. „Zas tak špatní ale nejsme - o čemž svědčí naše sbírka získaných pohárů.“ Náš věkový průměr se pohybuje lehce nad 40 let. Počet členů oddílů evidujeme mezi šesti až osmi členy. Trénujeme (hrajeme) jednou týdně v neděli dvě hodiny. Přesný rozpis kontrolujte na rozvrhu hodin. V zimě hrajeme v naší sokolovně, v létě na pěkném antukovém hřišti u sokolovny. Vítáme samozřejmě i nové zájemce a nebráníme se větší „profesionalizaci“ oddílu s možnou účastí v soutěži.

Vedoucí oddílu - František Čuba (tel. 603414052)